Usługi PPOŻ Warszawa

Potrzebujesz kompleksowej usługi z zakresu ochrony przeciwpożarowej budynków? Chcesz aby Twój zakład pracy spełniał wymogi bezpieczeństwa pożarowego? Zastanawiasz się kto może wykonać dla Ciebie kompleksowy operat ppoż? Jeżeli odpowiedziałeś na te pytania twierdząco to świetnie trafiłeś. Firma BHP PPOŻ Jakubczyk oferuje usługi PPOŻ dla miasta Warszawa i okolic. Skorzystaj z naszej oferty!

Usługi PPOŻ Warszawa
Usługi PPOŻ Warszawa

Obecne normy i przepisy spędzają sen z powiek niejednego przedsiębiorcy, który chce zapewnić bezpieczeństwo w miejscu pracy swoich pracowników. W związku z tym sprawdź jakie usługi ppoż oferuje nasza firma.

Usługi PPOŻ Warszawa: Operat przeciwpożarowy

Wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo dlatego zajmujemy się kompleksowym sporządzaniem operatu przeciwpożarowego dla składowisk odpadów. Co on zawiera i dlaczego jest taki ważny? Operat przeciwpożarowy jest wymogiem, którego obowiązek reguluje ustawa o odpadach z dn. 20 lipca 2018 roku.

Operat przeciwpożarowy Warszawa – dlaczego my?

Od lat specjalizujemy się w ochronie przeciwpożarowej w związku z tym, oferujemy kompleksowe i profesjonalne wykonanie usług sporządzenia operatu przeciwpożarowego. Z pewnością oferujemy także niskie ceny w porównaniu z konkurencją co stawia nas na czele firm oferujących takie usługi.

Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego Warszawa

Aby odpowiednio spełnić wymogi eksploatacyjne w zakresie organizacyjnym, technicznym i porządkowym należy sporządzić opracowanie, którym jest Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego. Jest to zbiór niezbędnych informacji z zakresu ochrony przeciwpożarowej, który spełnia pomocniczą rolę dla jednostek straży pożarnej oraz innych służb prowadzących działania na terenie obiektu. Kto może wykonać instrukcję bezpieczeństwa pożarowego? Ile kosztuje instrukcja bezpieczeństwa pożarowego? Przede wszystkim osoba upoważniona do wykonania takiej instrukcji musi posiadać tytuł zawodowy technika pożarnictwa, a także wykształcenie wyższe i ukończone szkolenie specjalistów ochrony przeciwpożarowej. Dlaczego powinieneś wybrać naszą firmę? Niewątpliwie jesteśmy profesjonalistami, którzy mają doświadczenie w branży, a także stawiamy na profesjonalne i kompleksowe wykonywanie usług ppoż dla klientów z Warszawy, okolic i całego województwa mazowieckiego.

Szkolenia przeciwpożarowe Warszawa

Oferujemy także kompleksowe szkolenia przeciwpożarowe na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego. Są to obowiązkowe szkolenia mające na celu zachować bezpieczeństwo w miejscu pracy, dzięki czemu osoby zatrudnione posiadają pełną wiedzę odnośnie bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Więcej o szkoleniach ppoż znajdziesz tutaj.

Usługi PPOŻ Warszawa – dlaczego my?

Lata doświadczenia, wykształceni i wykwalifikowani pracownicy, dziesiątki firm które nam zaufały. W związku z tym jesteśmy godni zaufania i powierzenia nam pracy z zakresu usług ppoż. Oferujemy swoje usługi w: Warszawa i województwo mazowieckie. Napisz do nas, a przedstawimy dla Ciebie kompleksowy plan działania.

Tel: + 48 578 040 402
Email: jakubczykbhp@wp.pl